Olej z Kryla Superba ™ 500mg 60 kapsułek Zobacz większe

Olej z Kryla 60 kapsułek

Nowy produkt

Olej z Kryla jest źródłem łatwo przyswajalnych czystych kwasów omega-3 z fosfolipidami i najsilniejszego przeciwutleniacza, jaki występuje w naturze czyli astaksantyny. Regularna suplementacja oleju z kryla przyczynia się do wzmocnienia serca, układu krążenia, mózgu oraz wzroku. Olej z kryla zbija również wysokie ciśnienie i pozytywnie wpływa na krzepliwość krwi.

Więcej szczegółów

Oczekiwanie na dostawę

59,99 zł brutto

Więcej informacji

Suplement diety zawierający w jednej kapsułce 500mg najwyższej jakości oleju z kryla (Euphausia Superba)Superba ™. Zaleca się spożyć 2 kapsułki dziennie

Skład zalecanej dziennej porcji do spożycia:

olej z kryla (Euphausia Superba) Superba hydroksypropylometyloceluloza (kapsułka)

Ostrzeżenia i przechowywanie:

Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety. Preparat należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

Sposób użycia:

2 kapsułki popić dużą ilością wody, najlepiej pół godziny przed posiłkiem.

Zawartość netto:

60 kapsułek

Informacje o produkcie:

Olej z kryla superba Kryl (Euphausia superba) jest niewielkim skorupiak z wyglądu przypominającym krewetkę, którego można znaleźć w chłodniejszych wodach oceanów. Kryl służy przede wszystkim jako źródło pokarmu dla innych zwierząt morskich, m.in. wielorybów, fok, pingwinów, kalmarów i ryb. Ten niewielki skorupiak, znany również jako Okiami, był zbierany przez Japończyków jako źródło pożywienia od XIX wieku. Kryl zawdzięcza swoją różową lub czerwoną barwę planktonowi, który służy mu za pokarm. Olej z kryla jest bogatym źródłem nienasyconych kwasów tłuszczowych omega-3, w tym kwasu eikozapentaenowego EPA oraz kwasu dokozaheksaenowego DHA. Zarówno EPA, jak i DHA występują w formie fosfolipidów, które dostarczają kwasy tłuszczowe bezpośrednio do komórek, dzięki czemu są lepiej przyswajalne. Kwasy tłuszczowe omega-3 zawarte w oleju rybim nie występują w formie fosfolipidów i nie są tak dobrze wchłaniane, jak te zwarte w oleju z kryla. Oprócz tego, olej z kryla zawiera jeden z najsilniejszych naturalnych przeciwutleniaczy, tj. astaksantynę. Olej z kryla zawiera nienasycone kwasy tłuszczowe, które wspomagają utrzymanie zdrowego serca oraz promują prawidłowe krążenie, dzięki czemu zmniejsza się ryzyko powstawania zawału serca, udaru, nadciśnienia tętniczego i innych chorób układu krążenia. Olej z kryla jest źródłem astaksantyny, która również wspomaga prawidłowe funkcjonowanie układu sercowo-naczyniowego, a ponadto wzmacnia poziom ochrony oczu, przeciwdziała procesom starzenia się skóry oraz zwiększa ochronę przeciwko promieniowaniu UV. Kwasy tłuszczowe omega-3 zawarte w oleju z kryla odpowiadają za poprawne funkcjonowanie mózgu dorosłych, dzieci i niemowląt. Ludzki mózg składa się w co najmniej 60 procentach z tłuszczu, w który najobficiej występującym kwasem tłuszczowym jest DHA. Kwas dekozaheksaenowy odgrywa kluczową rolę strukturalną i funkcjonalną dla zdrowia mózgu, a jego poziom spada w sposób naturalny w trakcie procesu starzenia. Oleju z kryla zawiera fosfolipidy, które biorą udział w procesie produkcji hormonów, dzięki czemu następuje zachowanie równowagi hormonalnej podczas cyklu miesiączkowego. Okazuje się, że olej z kryla jest skuteczniejszy od oleju rybiego w łagodzeniu typowych objawów związanych z cyklem menstruacyjnym, takich jak tkliwość piersi, stres i rozdrażnienie. Oprócz tego, suplementacja oleju z kryla pomaga w utrzymaniu zdrowych stawów, dzięki czemu zakres ruchu nie ulega zmniejszeniu. 

Właściwości Oleju z Kryla Superba:

Obniża poziom cholesterolu i trójglicerydów Zmniejsza symptomy związane z reumatyzmem Poprawia wygląd skóry, włosów i paznokci Łagodzi dolegliwości związane z menopauzą i miesiączką

Producent:

aliness