Bio czerwona Maca ekstrakt 4:1, 250 gram Zobacz większe

Bio czerwona Maca ekstrakt 4:1, 250 gram

Nowy produkt

 Maca to bardzo cenne źródło białka, węglowodanów, kwasów tłuszczowych, aminokwasów, błonnika soli mineralnych i witamin. Czerwona maca posiada większą ilość związków odpowiedzialnych za właściwości przeciwutleniające i przeciwnowotworowe, niż w przypadku innych rodzajów macy .Najnowsze badania naukowe dowiodły, że czerwona maca wspomaga organizm w walce z chorobami prostaty, w tym raka prostaty.

Więcej szczegółów

Oczekiwanie na dostawę

88,90 zł brutto

Więcej informacji

Suplement diety zawierający ekstrakt 4:1 z korzenia maca (Lepidium peruvianum) z kontrolowanych upraw ekologicznych

Zalecana dzienna porcja do spożycia:

3-5 gram proszku

Skład zalecanej dziennej porcji do spożycia:

Ekstrakt z korzenia maca (Lepidium peruvianum) 100%

Ostrzeżenia i przechowywanie:

Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety. Preparat należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

Sposób użycia:

3-5 gramów proszku połącz z wodą lub innym napojem, najlepiej pół godziny przed posiłkiem.

Zawartość netto opakowania:

250 gram Właściwości Macy: * maca posiada właściwości adaptogenne, co znaczy, że usprawnia funkcje naszego organizmu w zależności od jego potrzeb oraz uodparnia go poprzez szerokie oddziaływanie na jego fizjonomię,* posiada zdolność poprawiania nastroju jak kakao oraz przeciwdziała depresji,* wykazuje właściwości energetyzujące, dlatego jej stosowanie zaleca się podczas rekonwalescencji, w leczeniu zespołu przewlekłego zmęczenia oraz w stanach przemęczenia organizmu,* dzięki zawartych w niej olejków gorczycznych wykazuje właściwości bakteriostatyczne i przeciwgrzybiczne,* posiada niezwykłą zdolność do normalizowania funkcji układu hormonalnego poprzez stymulację pracy podwzgórza i przysadki mózgowej, które regulują pracę pozostałych gruczołów tarczycy, jajników, nadnerczy, trzustki i innych,* dzięki obecności fitosteroli odgrywa ogromną rolę w regulowaniu poziomu cholesterolu,* maca wywiera pozytywny wpływ na libido, płodność, potencję oraz funkcje rozrodcze organizmu,* łagodzi objawy napięcia przedmiesiączkowego,* obniża poziom stresu,* wspomaga leczenie osteoporozy u kobiet w okresie przekwitania,* obecność w niej związków przypominających działanie sterydów anabolicznych stawia macę na czołowym miejscu w diecie sportowców, szczególnie kulturystów. Naturalnie stymuluje przyrost masy mięśniowej oraz zwiększa wytrzymałość treningową,* jak wykazały badania maca może zwiększać syntezę kolagenu, przez co dodawana jest do kosmetyków przeznaczonych do pielęgnacji skóry i włosów. Ekstrakt z korzenia macy zawiera znaczne ilości wapnia oraz zwiększa wydzielanie hormonów (estrogen, testosteron), dzięki czemu promuje zdrowe kości i zapobiega rozwojowi osteoporozy. Wyciągi z korzenia macy coraz częściej stosuje się w produkcji kosmetyków, ponieważ dostarczają skórze potrzebnych składników odżywczych, które wpływają na stabilność błon komórkowych i utrzymują odpowiedni stopień nawodnienia i odżywienia skóry. 

Różnica pomiędzy proszkiem a ekstraktem:

Ekstrakt roślinny z macy organicznej odznacza się prawie 20 razy mocniejszym działaniem od zwykłego proszku. Dzieje się tak za sprawą metody produkcji, która to polega na płukaniu roślin gorącą wodą, dzięki czemu w składzie naszego ekstraktu zostają wyłącznie substancje rozpuszczalne w wodzie. Wśród tych substancji należy wymienić przede wszystkim bardzo cenne aminokwasy oraz polisacharydy, które to w dodatku występują w wysoko skoncentrowanej postaci, dzięki czemu ich działanie lecznicze jest znacznie bardziej wydajne.

Informacja dla alergików i wegetarian:

Oryginalne produkty HANOJU są w pełni bezpieczne i łatwo przyswajalne przez ludzki organizm. Ważne jest również, że w ich składzie nie ma żadnych chemicznych barwników, cukru, glutenu oraz aromatów.

Zdecyduj się na najwyższą jakość:

Na opakowanie ekstraktu z macy składa się 250 gram wyciągu z rośliny maca (lepidium meyenii), uprawianej organicznie, nie zawierającej żadnych dodatków chemicznych. Niniejszy ekstrakt z macy wytwarzany jest w rygorystycznie kontrolowanym otoczeniu. Maca jest bardzo cenną rośliną posiadającą w swoim składzie spore dawki wielu naturalnych substancji, które chronią nasz organizm przed patogenami. Uprawa rośliny w wyższych partiach And powoduje, że w celu przetrwania w trudnych warunkach (duże wahania temperatur, mocne promienie słoneczne czy niskie ciśnienie) roślina wytwarza znacznie więcej substancji ochronnych, co powoduję, że w jej składzie zawartych jest o wiele więcej wysoko skoncentrowanych substancji, korzystnych dla naszego zdrowia.

Producent:

Hanoju Deutschland GmbH, Zum Rennplatz 6, 49401 Damme